Oferujemy:

Konstrukcje zadaszeń tarasów wykonywane są z drewna klejonego warstwowo ,o wysokiej wytrzymałości , pozbawionego pęknięć i ubytków . Impregnowane i malowane farbami akrylowymi co zapewnia im długotrwałą ochronę ładny wygląd . Do pokrycia zadaszeń tarasów stosujemy szkło hartowane o grubości 6 lub 8 mm,bezbarwne lub przyciemnione [dymione]. Istnieje możliwość pokrycia zadaszenia płytą poliwęglanową .Wykonujemy własne projekty a także proponowane przez klientów , jesteśmy w stanie wykonać każdą konstrukcję .Firma działa na terenie całego kraju jak i za granicą.
Aby oferta była pełniejsza wykonujemy również podłogi tarasowe z drewna egzotycznego jak i pochodzenia krajowego ,wykonujemy kompletne podłogi łącznie z fundamentami .
Działamy na terenie całego kraju, opieramy się na własnych projektach a także proponowanych przez klienta.Zapraszamy do galeri gdzie znajdziecie państwo coś dla siebie.

Siłą naszej oferty są konkurencyjne ceny, poparte wysoką jakością osiągniętą dzięki wieloletniemu doświadczeniu.Zapraszmy do skorzystania z naszych usług.